| Sifoniera a întrebat:

sunt un fan al jocurilor vechi dar am windows 10, de curand am decis sa instalez gta sa pentru ami reaminti de vremurile bune din copilarie! dar am o problema cand intru in joc nu pot da click pot misca cursorul dar nu pot da click pe ceva de exmemplu new game doar cu enter, ce pot face pentru a remedia problema?(am aceeasi problema si cu gta vice city)

Răspuns Câştigător
| SilviaDulcik a răspuns:

Ești sigur că în meniu poți folosi mouse-ul? Asta este problema?
Problema va fi atunci când vei încerca să îl joci și realizezi că va trebui să îl joci pe o rezoluție cu formatul 4:3 și va trebui să limitezi cadrele pe secundă deoarece jocul a fost făcut să ruleze la 25 cadre pe secundă, pentru a evita orice problemă.