| MarioStrepede125 a întrebat:

sunt un gamer si fac livestream pe Youtube, problema urmatoare este una foarte des intalnita si de la niciun youtuber nu am inteles-o :
Este vorba despre bitrate, inainte sa imi spune-ti ce este bine va zic test speedu-l meu si componentele :
monitor 1920x1080 60hz
gtx 1050 ti 4GB
i5-7400 3,30GHZ {sau 3, 00 nu mai stiu }
8 GB RAM
1 terra...
Iar test speedul meu este asa :
Ping >- 3
Download Speed >- 252, 51
Upload speed >- 152, 72
Acuma as vrea sa imi ziceti ce bitrate sa folosesc pentru livestream si ce bitrate sa folosesc pentru recording? chiar nu mai suport, ori se vede in lag, ori se vede cu purici nu mai suport, vreau pe cineva care ma poate rezolva 100% sau macar sa ma ajute sa incerc!
PS: Vreau sa fac cu GTA V Livestream
Dau funda celui care imi da raspunsul cu bitratul cel bun! asteptt va rog mult

2 răspunsuri:
| Benn12 a răspuns:

64 bitrate pentru live, 40 pentru recording.

| MarioStrepede125 explică (pentru Benn12):

Nu merge 64 si 40 -_- nu inteleg.