| Catalin_Gabriel_1998_kVdq a întrebat:

Știe cineva când apare Read dead redemption 2 în magazine?

3 răspunsuri:
| Kerre a răspuns:

Conform comunicatului oficial, Red Dead Online se va lansa în luna noiembrie și, în prima etapă de propagare va fi promovat ca fiind în beta public. Având în vedere gradul de complexitate și amploarea lumii virtuale din joc, sunt șanse destul de mari ca o serie stufoasă de elemente să mai treabuiască a fi finisate până când cei de la Rock Star să poate afirma că a ieșit din beta.

| LuK111 a răspuns:

Salut, a aparut in magazine RDR 2 dar este disponibil doar pentru ps4 si xbox one momentan. Il poti comanda si online daca vrei.