| Play4Fun a întrebat:

..tocami am descarcat NFS Most Wanted..am ajuns la Vic ..numarul 13. dar inca nu pot sa intru in shop..garajul acela galben..De >ce?...trb sa ajung un numar din blacklist? ..ca sa imi deblocheze? ..ca eu nu imi pot tuna masina..Astept raspunsuri

5 răspunsuri:
| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

Păi poți intra în garaj la orice nivel ești ( dacă pot să îi zic nivel ).

I-ți pack-ul ăsta de aici : http://www.softwarepatch.com/......wnload.php

( Dacă consideri că pack-ul nu ți-se pare bun, poți căunta pe google : „ need for speed most wanted 2005 pack v1.3 " )

Și îți mai poți lua și crack-ul ăsta de aici ( ai din nou pack-ul aici ) : http://isoh unt.com/tor rent_details/388928229/? tab=summary ( săscrii legat link-ul ).

Pentru nelămuriri dă-mi mesaj înapoi. Sper că te-am ajutat. Baftă!

| Play4Fun explică (pentru ۰A۰n۰i۰m۰e۰):

Am descarcat..pach-ul dar acum imi zice ceva de genu : insert CD-Rom...ce-i de facut?

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns (pentru Play4Fun):

Să folosești un crack NFS MW 2005 no cd sau să instalezi imaginea ( acel iso sau zip pe care l-ai descărcat ) cu demon tool sau iso.

| AlexisZLS a răspuns:

Trebuie sa-i invingi! Asa deblochezi masini si tuning

| AlexisZLS a răspuns:

Trebuie sa invingi boss-ul! Asa deblochezi tuning si masini la shop