| killanonim a întrebat:

Tocmai ce am cumparat csgo am intrat la un meci de casual sa fac rank up ca sa pot intra in competitiv, am jucat primul meci bine am castigat, al doilea la fel l-am castigat am iesit din csgo am intrat in el din nou si am vazut :temporary coldown de 20h, eu m-am mirat dar nu am vb deloc pe "k" adica da am vb sa le spun coechipierilor mei unde sunt ceilalti! De ce am luat coldown! spuneti-mi si mie pls FUNDA!

Răspuns Câştigător
| AlexDFY a răspuns:

Dupa ce joci 2 meciuri de competitiv si sunt CASTIGATE, primesti cooldown 20 ore, dupa acel cooldown poti sa mai castigi inca 2. Dupa ce castigi 10 meciuri, o sa iti dea un rank, si poti castiga cate competitive vrei pe zi.

2 răspunsuri:
| CRZB a răspuns:

Poti lua cooldown din mai multe motive..gen daca dai afara prea multi jucatori sau esti dat afara de prea multe ori, daca iti omori echipa(valabil in modul competitive)

| Miorlea a răspuns:

HostName: xBlue ON Alegem lideri! /BONUS GIFTBOX
Address: 188.212.100.182:7777
Players: 12 / 50
Ping: 24
Mode: RPG Romania 03.09.16, 19:59:54
Language: -
Cautam Lideri, Helperi si Admini!