| hatze a întrebat:

tocmai m-am apucat să joc cs 1.6 și nu prea știu acele prescurtari la chat, am vazut că multi folosesc prescurtari sau acele cuvinte care incep cu " / ", îmi puteți da lista cu toate cuvintele astea ți ce înseamnă ele? dau fundă

Răspuns Câştigător
| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Ceao happy
Iti voi da eu o lista cu toate comenzile pe care le stiu:
/rank ---- Iti arata pe ce loc te afli pe acel servar in care joci

/rankstats---- Iti da toate informatiile despre tine pe acel servar pe care joci

/top15 sau /top10----Iti arata cei mai buni jucatori de pe primele 15/10 locuri

/rs sau /resetscore---- Iti reseteaza scorul la 0-0

timeleft---- Iti arata cat timp mai este pana se schimba mapa

/nextmap-----Iti arata urmatoare harta

Si pe astea le stiu, bineinteles ca sunt mai multe combinatii, de exemplu: /radio ca sa asculti radio, dar trebuie ca servarul respectiv sa aiba radio, depinde pe ce servar esti.

1 răspuns:
| Play4Fun a răspuns:

/rank - iti arata rank-ul tau
/rankstats - iti arata cati ai omorat..de cate ori ai fost omorat..etc
/top15 - arata cei mai buni jucatori dp servar [ 15 ]
/timeleft - cat timp mai e pana se schimba mapa
/me - cat dmg ai dat
/resetscore - iti reseteaza scorul. acela de la runda la 0-0..astea sunt. FUNDA?