| marius577 a întrebat:

Tocmai m-am intors din italia de unde am cumparat jocul fifa 11 pentru consola wii.Bun...toate bune si frumoase pana incerc jocul...ma asteptam sa fie in limba italiana, dar spre dezamagirea mea este in germana!
Nu cunosc o boaba de germana, am cautat peste tot in joc de unde sa schimb limba dar nu am gasit nimic...ma poate ajuta cineva?
Multumesc mult.

1 răspuns:
| DeeJayMihnea a răspuns:

Nu ai ce sa faci. Trebuia sa intrebi si tu in ce limba e. Nu ai ce sa faci. Decat sa joci asa, in germana. FunDa?