| Metin2CoraMD3 a întrebat:

Tocmai mi-am luat MW (Need For Speed Most Wanted) de la un prieten de pe stick. Cand cau click pe el imi "tranteste" o eroare si imi scrie asa :

The application failed to initialize properly (0xc0000005).Click on OK to terminate the application (asta n-ar trebui sa fi scris dar totusi o scriu).

Ideei ce trebuie sa fac sa pot juca?!

1 răspuns:
| Ovidiu16 a răspuns:

1.Copiaza de pe stick jocul in calculator si apoi instaleaza-l
sau
2.Dai click-dreapta pe shortcut/exe si dai "Run as Administrator"