| Email4ever a întrebat:

,, The application failed to initialize properly (0xc00000005). Click on OK to terminate the application"... eroare la NFS Most Wanted...stie cineva cum pot sa rezolv asta?!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Intra in Safe mode cu tasta F8 dupa ce deschizi pc-ul apasa consecutiv tasta F8 si apoi alege din meniu cu sageti SAFE MODE. Apoi te duci in Start> Run şi tasteaza "sfc / scannow" fara ghilimele si da OK! Daca nu merge intra aici la Microsoft http://support.microsoft.com/kb/217134

1 răspuns:
| Sbaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Putem vorbi pe mess cum sa te ajut ca si eu am patit asta id-ul meu de messserban-costea27@yahoo.com