| lucianos222 a întrebat:

tot incerc de ceva timp sa imi bag un silent aim pe cs.NU inteleg e de vina PC`u de nu merge nici unul? de exemplu am bagat Leis.exe si pe acela trebuie sa il lasi in bara si dupa sa dai pe Leis si cand dau clik pe cel din bara nu intra si imi da o eroare.Nu inteleg de ce. Poate imi puteti da voi un silent aim care sa mearga 100% sau sa rezolvam cumva prin teamviewer, altfel nu stiu.Va rog mult dati`va silinta, dau funda!

1 răspuns:
| Avram_Eddy_1998 a răspuns:

Trebuie sa dezactivezi antivirusul deoarece codurile de cs sunt considerate virusi...