| anonim_4396 a întrebat:

Sall TPU, sunt un gamer si se apropie cel de-al 100-lea video al meu, de pe youtube, si nu stiu ce sa fac, vreau sa fie ceva mai special asa ca v-as ruga sa lasati niste sugestii.

Răspuns Câştigător
| PredatorXGAMING a răspuns:

Daca esti gamer si vrei sa faci ceva special depinde ce fel de joc joci.
Daca joci :
1. MineCraft : Fa fie un costum map dar unul mare. Ti-as recomanda "The Lost Photato"
Sau fa un hunger games cu un prieten de vreo 40-50 min.
Daca niciuna nu iti place fa mai multe minegame-uri cu prieteni. (spleef, pvp, etc.)
2. Daca joci MobaGames (Lol, Dota)
Este destul de usor fa un video mai lung cu cel mai bun erou al tau cu mai multe meciuri.
3. Daca joci shootere.(Battlefiel, Call of Duty, Team Fortress2, TitanFall, etc._)
Ia-ti clasa ta cea mai buna clasa cu cele mai bune arme si fa un scor record intr-o singura mapa.
4. Daca joci RTS-uri (Jocuri de strategie).
Fa cateva meciuri multiplayer cu 3-4 cu mai multe imperii si tactici de lupta.
5. Daca joci RPG-uri. (Role-Playing-Game)
Nu prea vad ce ai putea sa faci aceste jocuri se bazeaza foarte mult pe multiplayer decat daca joci Diablo 3 ai putea incerca sa faci niste duele multiplayer.

Funda?

1 răspuns:
| LouannaCutiepie a răspuns:

Poți sa faci un episod luuuuuuung, cu multe jocuri :3. Mda, stiu ca "PredatorXGAMING" a dat un răspuns mai complet, dar, merita sa dau si eu un răspuns happy

*nici măcar nu mai cer funda*