| SerbanMarinEusebiu a întrebat:

un prost de gm a inchis serveru de metin2 mage si eu nu il mai gasesc ca la deschis am cautat o gramada mt2 mage pe inernet dar nu l-am gasit cin il gaseste si imi da siteul ii dau funda da intai vreau sa vad daca il gasiti bine si nu uitati cel care imi da siteul corect ia funda

Răspuns Câştigător
| Visinata a răspuns:

L-a redeschis :o? Uite site`u de down : http://176.31.127.187/. De unde ai aflat ca l-a inchis un gm iar dupa la redeschis iar?

| SerbanMarinEusebiu explică (pentru Visinata):

Si trebuie sa-mi fac cont

| SerbanMarinEusebiu explică (pentru Visinata):

Sti cum mi-am dat seama pentru ca am id boului de gm alex_tigrul12 da apropo daca vrei sa vb id meu de mess este clara.serban

6 răspunsuri:
| lSummerl a răspuns:

Saitu s-a inchis da se redeschide maine

| huzum a răspuns:

Asta cred ca este :http://metin2mage.3xforum.ro/

| SerbanMarinEusebiu explică (pentru huzum):

Ma
ai gresit
eu vreau saitu de descarcare

| adriann22 a răspuns (pentru huzum):

Multumesc de sait