| edy45svmag a întrebat:

Un ps 3 poate fi conectat la un televizor normal sau doar la un smart tv sau lcd?

Răspuns Câştigător
| Mankind31 a răspuns:

Poate fi conectat la orice televizor care are HDMI.al meu nu este smart si totusi merge. FUNDA?

3 răspunsuri:
| Resurrection a răspuns:

Trebuie sa aiba HDMI.

| ғaĸer a răspuns:

PS3-ul stiu ca poate fi conectat la un TV care detine portul de HDMI. Nu trebuie neaparat sa fie smart TV dar nici TV-ul lui bunica. Daca are port HDMI este okay.

| Celcareajuta a răspuns (pentru ғaĸer):

Vezi ca bunica are Smart TV curb de la LG de 210cm ca a vrut sa il vada pe Yaman ala in marime naturala happy