| madalin51 a întrebat:

unde pot gasi niste metinuri care faci bani foarte usor cresti repede si ai king la magazin? Fundita
SCZ categorie

4 răspunsuri:
| Amplifier a răspuns:

Cauta pe 4metin.ro dai la servere si acolo ai o multime de servere cu cate kinguri dar vezi cautale pe cele pvpbig grin

| CapitanuSemafor a răspuns:

Nu mai jucati metin. E cel mai tampit joc de pe fata pamantului, traieste si tu viata! Funda? big grin

| Preason a răspuns:

Www.epicmt2.zapto.org este totul gratuit si te cresti foarte tepede

| TheDddsasul a răspuns:

Metin2 dinamik www.dinamik.ro/metin da nu ai king la magazin da... cresti si faci bani de spargi si ai gramada chesti la magazin foarte ieftine