| Cristian1397 a întrebat:

Unde pot gasi si eu acel Counter Strike 1.6 LanT FinaL Blocat pe modul expert, si ca-sa adaugi boti apasai pe tastele "V' 2, 8.

2 răspunsuri:
| Niklauss a răspuns:

Regret sa te anunt dar nu mai exista acea versiune, exista doar pe cateva site-uri care au fost inchise pentru piraterie si in plus nu se mai pune accent pe jocurile vechi de c.s pentru ca acum se joaca doar C.S G.O.

Sper ca am fost de ajutor. Funda?

| Cristian1397 explică (pentru Niklauss):

Regret sa te anunt dar inca sunt foarte multi jucatori de cs 1.6 si am gasit pana la urma jocul