| LoStEyEs a întrebat:

happy va place sa jucati naruto arena? cum e? cum se joaca? am intrat deja pe site da trebuie sa plec. astept raspunsurile voastre! va pup kiss

2 răspunsuri:
| Blablablaaaablaaaaa a răspuns:

Da imi place, e frumos, trebuie sa iti faci o echipa de ninja si sa intri in lupte.La lv 6 devi genin, la lv 11 devii chuunin, la lv 16 devii Missing-Inn.la lv 21 devii ANBU, la lv 26 devii jouunin, la lv 36 devii jinchuuriki si la lv 40 devii kage. Daca esti pe #1 la ladder si ai lv 40 devii hokage.Noroc.Sper sa-mi dai funda la cat am scris.

| Blablablaaaablaaaaa a răspuns:

Imi dai funda?