| BossAl3x a întrebat:

va rog frumos din tot sufletul sa imi spuneti si mie un server de Minecraft 1.7.2 Attack of the B-team sau sa-mi dati modul de unde il pot descarca si instala va rog frumoswinking.
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| FlorinSalamNr1 a răspuns:

Bteam.sorbmc.com:13336

| BossAl3x explică (pentru FlorinSalamNr1):

Nu imi merge.Imi spune Internal Exception:java.io.IOEexception:An existing connection was forcibly closed by the remote host. Ajuta-ma prin o modalitate simlpa sa scap de ia si sa pot intra.

| FlorinSalamNr1 a răspuns (pentru BossAl3x):

Cred ca e o versiune gresita, ori a ta ori a serverului

| BossAl3x explică (pentru FlorinSalamNr1):

Deci c-am ce versiune de minecraft ar trebui sa incerc?

| FlorinSalamNr1 a răspuns (pentru BossAl3x):

1.6.4, la optiuni daca ai selectat pe lates, chimba-l pe recommanded

| BossAl3x explică (pentru FlorinSalamNr1):

Acum imi spune:You do not have FML installed, you cannot connect to this server.

| FlorinSalamNr1 a răspuns (pentru BossAl3x):

Reinstaleaza modpack-ul, eroarea asta inseamna ca nu ai nici un mod

| BossAl3x explică (pentru FlorinSalamNr1):

Da nu am nici un mod attak of the b-team nu stiu cum sa-l descarc daca poti pls sa-mi spui