| meastylin a întrebat:

va rog frumos imi dati conturi de ourworld sa fie fata si frumoasa cat de cat haine cool sau rezident si promit ca dau si eu un cont se numeste cleopatra88 o dau doar daca imi dati un cont de rezident si va rog frumos ajutati-mapuppy dog eyes

2 răspunsuri:
| meastylin explică:

Cleo are 53 lvl daca vrei imi dai contul sa vad daca imi place si dupa daca imi place tio dau pe cleo

| ĦαvɘƑȕη a răspuns:

Ce lvl e cleo?
eu am un cont xKeiko Magumy lvl 40... daca ai un cont mai mare de 40... ti-l i-autongue