| Alexandra_1052 a întrebat:

Are cineva un cont ourworld (baiat), nivel peste 30 si mai mic de 60? Daca are cineva trimiteti-mi mesaj privat cu numele lui (avatarului) am nevoie de un nou iubit (celalalt iubit are lv 29 si nu arata pe placul meu) sunt rezident si am nivelul 41 PS:in ourworld ma numesc: Cleopatra88 adaugati-ma la prieteni sau dati-mi inima!

Răspuns Câştigător
| meastylin a răspuns:

Salut alexandra te pot creste la ourworld daca vrei trimite-mi mesaj cu contul daca vrei k

11 răspunsuri:
| Alexandra_1052 explică:

Sa nu va suparati daca cumva va ignor deoarece 2 fete si 1 baiat vor intra pe contul meu sa me creasca nivelele si ei poate nu vor vorbi cu voi sau vor da inima la altcineva dar ma voi intoarce la voi

| Alexandra_1052 explică:

Chiar nici un raspuns? ce aveti fratilor?

| Alexandra_1052 explică:

Am trecut la nivelul 43

| Alexandra_1052 explică:

Am trecut, am nivelul 44

| Alexandra_1052 explică:

Am lv 44

| Alexandra_1052 explică:

Sunt la 54

| Alexandra_1052 explică:

Suunt lv 57

| violetta4leon a răspuns (pentru Alexandra_1052):

Stii Alexandra eu pot sa te cresc 20 de nivele (sau chiar mai mult) intr-un timp foarte scurt.Doar spune-mi parola.A si verisorul meu joaca si are cont baiat.O sa iti zic contul lui daca imi zici parola mea. Poti sa mi-o spui aici sau la e-mail:ruxandragologan@yahoo.co.uk Pupici! PAAAAAA!

| DenisANO a răspuns:

Sunt foarte bogat si sunt disponibil