| NextGen a întrebat:

va rog frumos ziceti-mi si mie daca pe acest sistem de PC imi merg jocurile, Crysis 3, NFS The Run, Wolfenstein The New Order,, Call of Duty Ghost si jocuri 2012-2013

http://www.emag.ro/......EX2M0BBBM/

Dau funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da vor merge. Need for speed the run va merge medium high, crysis 3 low medium, Iar celelalte depinde de cerintele de sistem. Dar vor merge jocurile din 2012 2013 si inca vreo 3-4 ani fara laguri

| NextGen explică (pentru anonim_4396):

Deci vor merge toate sau doar crysis 3 si nfs the run?

| anonim_4396 a răspuns (pentru NextGen):

Da vor merge toate

4 răspunsuri:
| BlackAngel29 a răspuns:

Nu merge, pentru ca toate cer procesor Intel Dual Core, nu core i3

| NextGen explică (pentru BlackAngel29):

de in concluzie sa-l iau sau sa nu?