| awesomegab23 a întrebat:

SALUT TPU! Va rog imi poate cineva face un cont pe Romania roleplay eu nu am putut face si incerc de o luna dau funda primului cont valid va rog ajutatime trimitetii contul pe urmat mes:danciu_andrei2010@yahoo.com

Răspuns Câştigător
| koji567 a răspuns:

Verifica-ti email-ul.Ti-a fost trimisa o cheie de activare. (ti-am facut eu cont)

| awesomegab23 explică (pentru koji567):

Kojo mai bine baga-ma la prieteni pe mes si da-mi contul ca altfel nu-l gasesc nu stiu sa umblu prea bine pe mes

1 răspuns: