| Nitulescu_Giovanni_1995 a întrebat:

Salut,TPU! Va rog imi spuneti cum dumnezeu si de ce la counter-strike 1.6 cand dau sa adaug un server cu IP-ul lui nu merge server gen:de zombie plague si zombie escape.Va rog sa-mi raspundeti.pleaseeeeeee

Răspuns Câştigător
| Ghosts a răspuns:

Deci, un server de CS / SAMP poate avea 2 IP-uri. Ele sunt formate din numere sau litere. Gen : 22.22.22.12:27015 sau cs. numele comunitatii. ro /.tk /.com depinde de domeniu. Este mai greu de explicat.
de zombie plague si zombie escape. Acesti oameeni daca au comunitate cu domeniu.ro /.tk /.com si au comunitatea lor cum ar fi infinity-gaming ex de comunitate, ar fi cs.infinity-gaming.ro dar, ma rog, asta e tot un explu. Este chiar cam greu de explicat pentru cei noi. happy
Funda?

| Nitulescu_Giovanni_1995 explică (pentru Ghosts):

Iti multumesc pentru raspun, acum mi-am dat seama.Ce prost mai sunt uneori

1 răspuns: