| VadPorci a întrebat:

va rog imi ziceti si mie niste jocuri cu masini pe pc in care de ex:poti sa faci curse sau sa te plimbi prin oras.sau de ex:un joc cu masini in care poti vedea volanul

6 răspunsuri:
| Đäřký a răspuns:

NFS Carbon, NFS Shift, NFS Underground 2, Euro Truck Simulator, NFS The Run, NFS Undercover, NFS Most Wanted. Ai de unde alege

| Vasybulan a răspuns:

Pai incearca seria Need for Speed sau Race Driver Grid ori Grand Tuismo big grin

| krysstal a răspuns:

18 wheels of steel pedal to the metal, 18 wheels of steel american long haul, flatout 1, 2, 3, toca race driver 2

| CristianMarius a răspuns:

The Simpsons Game e funny

| Daniel_Berianu_1998 a răspuns:

Daca ai un Pc bun ai putea sa joci Driver San Francisco e super fain l-am terminat

| tarascu a răspuns:

VadPorci scrie pe google asa my.film si dai la prima sus si acolo cand dai click o sa fie 150 de pagini numai cu jocuri cu masinii