| Alin67 a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste jocuri cu masini in care iti poti face cariera si sa faci curse online si cu calculatorul.

1 răspuns:
| Darks96 a răspuns:

Pai intai ar fi trebuit sa spui si ce piese ai pe PC, sa stie cine citeste intrebarea daca sa fie jocuri noi sau vechi, dar o sa iti scriu cateva jocuri aici:
FlatOut 2 : SinglePlayer cu cariera si Multyplayer poti juca cu Game Range
Need For Speed Worldbig grinoar multyplayer faci curse, team escape si pursuit faci bani si lvl cumperi masini deblochezi achivements etc
NFS MostWanted: SinglePlayer dar si multiplayer cu Game Range

Si aici o mica lista cu mai multe jocuri

- Assetto Corsa
- Blur
- Burnout Paradise
- DIRT 1 & 2
- F1 Game 2010
- F1 Game 2011
- GT Legends
- GTR Evolution
- GTR Series
- Live For Speed
- Moto GP series in general
- Nascar 2003
- Need For Speed series in general
- netKar PRO
- Project C.A.R.S.
- Race Driver GRID
- Race Injection
- RaceRoom Racing Experience
- rFactor 2
- Test Drive Unlimited 1 & 2
- Toca Race Driver series in general
- Trackmania
- WRC series in general