| DarkFlash081 a întrebat:

va rog mult spuneti-mi unde pot downloada WoW Mist Of Pandaria dar sa fie o versiune buna nu trial!

3 răspunsuri:
| har a răspuns:

Va trebui sa mai asteptam ceva timp pana va aparea mists of pandaria download pe net, din cauza ca cei de la blizzard au facut repede o noua versiune nu se poate "pirata" acea versiune inca

| Dantewashere a răspuns:

Spre informarea ta WoW Mist Of Pandaria trebuie cumparat

| MaBrein a răspuns:

Http://www.pandashan.com/us/ iti faci cont dupa ia trebuie sa urmezi niste instructiuni, si gata. eu nu l-am cumparat si pot juca. Funda? :D te rog