| Whitecore a întrebat:

va rog sa imi ziceti si mie raspunsul de la intrebarea de la inregistrare de la mt2 OMEGA:
"Quelle abréviation du mot "duel" utilisent les joueurs de Metin2?"
Care e raspunsul?

Răspuns Câştigător
| ionuu1414 a răspuns:

Man laughing am stat mult sa gasesc da intr-un sfarsit am gasit acolo la intrebarea aia scrii `dudu`

3 răspunsuri:
| mihaela2808 a răspuns:

Ce abreviere a cuvântului "duelul" utilizeaza jucatorii de Metin2?

| Myhayu a răspuns:

Acum asta e intrebarea!
Quelle expression souvent utilisée pour dire bonjour / salut est aussi un nom d'oiseau?
sTIE CINEVA RASP?

| adriangiurgiu a răspuns (pentru Myhayu):

Raspunsul este coucou