| Y0nut7 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati de ce mi se da restart la pc cand intru in metin2, am curatat unitatea de praf, n-am virusi, ce poate sa aiba, am win xp sp 3 va rog sa-mi raspundeti dau funda promit!

2 răspunsuri:
| MrCaNaByS a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie aceasta problema e posibil sa nu ai sp3 instalat. Firewalu sau antivirusul sa blockeze jocul. Incerca sa reinstalezi sp3. Eu am instalat sp3 din nou si mi-a mers!

| didutu_6969 a răspuns:

Ciudata chestie si mie mi se intampla la fel, am dus pc-u la reparat si cand l-am adus inapoi nu o mai mers... nu mi-o schimbat placa video confused habar n-am dar si eu vreau raspuns.