| r0bert98 a întrebat:

va rog sa-mi spuneti niste jocuri nu conteaza genul sau mai stiu eu ce care ar trebui sa le incerc. Raspunsul cel mai bun FUNDAwinking.

Răspuns Câştigător
| ๔єภเร1923๔єภเร a răspuns:

Crysis 3, Tomb Raider(apărut anul ăsta), Far Cry 3, Fifa 13, Pes 13, DmC Devil May Cry, Assassin Creed III, Battlefield 3, The Walking Dead Survival Instinct, Splinter Cell Conviction și Call of Duty Black Ops 2. Alege-ți după propria voie, Sir!

3 răspunsuri:
| simina96 a răspuns:

Buna! Incearca Criminal Case de pe facebook, ii ceva joc gen politist.Au loc diverse crime si tu trebuie sa descoperi asasinul, sa aduni probe, etc.

| aldegor a răspuns:

Kindoms of amalur, tomb raider ultimu, metal gear solid rising daca ai xbox, Tera online, crysis 3, sniper ghost warrior 2.

| baltza92 a răspuns:

Asta e un joc online. http://www.virtconomics.com/recruit/obqxrhv8v6zmftbzlbpe pentru detalii bogdan.baltatescu@yahoo.com