| TƎD a întrebat:

Ce jocuri pentru PC recomandati sa joc? nu conteaza genul spuneti voi ce va place, stiti ceva jocuri?

Răspuns Câştigător
| IlusionPK a răspuns:

Cabal Online ( Face Metinu2 sa para un **** pe langa el ) Prototype, GTA 4, NFS Hot Pursuit 2010, NFS Undercover, Gothic 2, 3, 4 ( Un fantasy de exceptie ) la fel si Hard to be a God, un joc vechi dar frumos pentru varsta sa NFS Underground 2 (tin minte ca l-am terminat de 23 de ori si tot il joc laughing )
Alegeti unul happy Bafta!

3 răspunsuri:
| GoguStrigoi a răspuns:

Fifa 10, NFS Carbon, PES 2010, Metin2, AssassinCread, Hell in Vietnam, FreeRunning, Call of Duty 1, 2, 3, 4, 5, 6, NBA 2008, 2009, 2010...etc.

| Andradaaaaa a răspuns:

Sincer dota metin sau 4storysunt cele mai faine big grin

| cosminlps a răspuns:

Iti recomant metin2ro este super cel putin eu il ador .www.metin2.ro dupa ce il intelegi te vei descurca.