| BreckMan a întrebat:

va rog vreau sa va intreb la ce se foloseste Sanny Builder 3
Cine ma ajuta funda!
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Brainyyuck a răspuns:

Sanny Builed 3 este un program folosit in:gta3 gtaVC si gtaSA pentru crearea modurilor cleo3/4 dau eu zic sa nu te complici cu crearea modurilor si doar sa le downloadezi de pe net happy succes.

1 răspuns:
| STEFANXxX a răspuns:

Salut.Sanny Builder 3 este o programa care te poate ajuta sa creezi moduri Cleo, mentru Gta, dar programa e complicata nu gluma.Eu chiar daca am intrat nu prea mi-am dat seama ce trebuie sa fac.