| UchihaShisui88 a întrebat:

Sall, am Sanny Builder 3 si IMGTool 2.0 si vreau sa descarc niste skinuri selector pentru san andreas da nu stiu cum sa fac, dati niste indicati.Dau funda pentru un raspuns bine detaliat! happy

1 răspuns:
| laduqu a răspuns:

Pai descarca skinul dorit de pe net si acolo iti va zice ce fisier din san andreas sa il deschizi cu img tool ca sa adaugi skinul cind gasesti locul unde trebuie bagat skinul dai click pe el si apoireplace cu ce e in fisierul tau downloadat