| qooALEXoop a întrebat:

Salut TPU
Vad ca sunteti multi pe aici care dati sfaturi bune si poate ma puteti ajuta dau fundita + VOT celui mai bun raspuns care merge
1.Doresc si eu un hack (FUNCTIONABIL!) la Metin2.Ro pentru ithem shop sau un hack care face sa creasca dropu la experienta!
2. Daca stiti alte hackuri de Yang Fish-bot Atac H-MOB(care aduna monstri lure) Speed ABSOLUT ORI CE HAC ESTE BUN DACA FUNCTIONEAZA!
3. Un hack de spart conturi (de ce vreau hack de spart conturi vreau sa sparg un cont de war lev mai mare pe aura ca sa ma pot cresce pe alt caracter dar nu fur nimic nu-s ratat deala sa fur iteme sau Yang doar sa cresc si apoi uit de cont adica il las in pace)
Astept raspunsuri (NU UITATI DAU fundita + VOT!)

5 răspunsuri:
| danyy16 a răspuns:

Nu uitati.Auzi n-am voie sa te jignesc. Dar e cea mia mare trisoare eu am facut 86 am full mag p si itm +9 fara sa dau bani in joc sau sa folosesc hack.Inavata sa joci

| UsernameY2J a răspuns:

Hmm hack de iteme si spart conturi este imposibil si nu exista...dar iata FishBot 4.0 aici e si linkul de youtube unde te poti uita cum functioneaza si pe acel link il poti si downloada http://www.youtube.com/watch?v=N_BxO7VOaX4.Cat despre hack de spart conturi este un program care la prima vedere crezi ca ati va da yang si iteme +9 ei bine nu este asa. spune sati scrii parola si id de la mt ca sa ti-o arate in joc deci vei fi u pagubit sau il trmiti u la altcineva si incerci cu el sal pacalesti

| adrinn234 a răspuns:

Pentru yang si iteme trimite un email la gm_metin2_ro_79@yahoo.com sau la metin2_ro_yanghack@yahoo.com eu am cautat si am gasit mai multe adrese din astea am trimis la toate si numa la astea mi-a mers

| adrinn234 a răspuns:

Pentru yang si iteme la metin2ro trimiteti un email la gm_metin2_ro_79@yahoo.com sau la metin2_ro_yanghack@yahoo.com eu am cautat mai multe adrese, am trimis la toate si numa la astea a mers

| adrinn234 a răspuns:

Pt iteme si yang trimiteti un email la gm_metin2_ro_79@yahoo.com sau la metin2_ro_yanghack@yahoo.com eu am cautat mai multe adrese si am trimis la toate si numai la astea doua a mers.