| bkmgeorge a întrebat:

Voi stiti vreun site care creeaza avatare gen : eu pun un text si el mi-l face in diferite cadre 3D, nu vreau prostii cu model pentru a pune numele pe tricouri, vreau cele mai bune siteuri pe care le stiti!

2 răspunsuri:
| bkmgeorge explică:

Astea de pe site ala sunt niste prostii fata de ce am vazut eu mai demult, aveau imagini 3d complexe de ex vinea o dunga de sus si scria numele HD, apoi m-ai erau cand se faceau gauri in avatar si cadeau picaturi de sange si scria cu ele numele dorit, super erau dar nu mai stiu situ!crying((

| Fighting4g a răspuns:

Http://flamingtext.co.uk/ dack asta nu ajuta...incearca Adobe pfotoshop...sau gimp