| ☺Pǻ§†ٱLµ†Zǻ●Löž☻ a întrebat:

Cne stie siteuri unde pot gasi poze, expresii, nume chestii...pentru hi5...si daca stiti si voi un site unde au avatare pe cre poti scrie numele chesti din astea:*

10 răspunsuri:
| piticot a răspuns:

Http://www.avatarele.ro/avatare-personalizate/
Poti sa personalizezi avatarul tau cu nume sau cu animatie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici gasesti tot ce vrei despre hi5: http://welcome.haipa.ro/hi5/.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista nici un site cu asa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gv

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce poze mai sunt si astea nu se poate scrie pe o poza ce vrei tu astea sunt minciuni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anonim hai sa-ti zic ceva : Ba chiar exista asemenea site-uri daca tu nu stiai inseamna ca n-ai cultura generala! Ce, esti din secolul trecut? Ba eu chiar am facut un asemenea avatar si poti sa scrii ce vrei pe ele! Hai lasa-ma ca ma plictisesti deja, fata cauta raspunsuri nu vii tu si te dai mare destept.

exista site-uri : Http://www.avatarele.ro/avatare-personalizate/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

idea am o idee! cauta pe google. scrie avatare personalizate.
ma bucur ca te-am putut ajuta big grin
iti urez succes!
pa pa wavewave

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

idea am o idee cauta pe google! scrie avatare personalizate.
ma bucur ca te-am putut ajuta!
pa pawavewave kisskiss:X:X