| MaxKiller911 a întrebat:

Voiam sa va intreb ce jocuri PC stiti? Ceva RPG,Action/Adventure,Shooter. Dar vreau jocuri cu gameplay complex, nu ca la unele jocuri in care caracterul se misca de parca ar avea doi morcovi infipti in fund in timp ce ii zboara banane si avioane deasupra capului :l. Intelegeti voi laughing. DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| anonym012 a răspuns:

Salut,iti recomand:-Call of Duty Ghosts, Battlefield 4, Far Cry 3, Crysis 3, The Witcher 2 Assasins of Kings, Skyrim, GTA 4(5 nu e de PC inca, din ce stiu eu)etc...Toate se incadreaza perfect in categoriile date de tine si in plus sunt next-gen graphics games, adica "nu ca la unele jocuri in care caracterul se misca de parca ar avea doi morcovi infipti in fund in timp ce ii zboara banane si avioane deasupra capului". Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| strike118 a răspuns:

Iti recomand seria C&C Red Alert (1 si 2) cu cele 3 continuari ale sale ( Aftermath, Counterstrike si Yuri's Revenge ). E de strategie si e foarte fain! happy