| Mafiotu976 a întrebat:

vreau niste jocuri de adventura dar nu: minecraft, terraria

2 răspunsuri:
| iLovePizza51 a răspuns:

Buna ziua domnule. Ti-as recomanda RPG-uri: Dragon Age, Fable, Middle Earth: Shadow of Mordor, Far Cry 2 sau 3 sau poate chiar si 4, Darksiders 1 si chiar 2, Tomb Rider, Assassin's Creed, inFamous si pentru un nivel ridicat de advetura GTA V!

| IfrimC a răspuns:

Lord of the Rings - War in the North Este un joc foarte frumos aparut destul de okey are o grafica destul de buna, dar iti propun sati descarci acest joc e bestial.

Sper ca team ajuat tongue