| anonim_4396 a întrebat:

Vreau repede un sfat. Cum pot baga bani cu paysafe card în roblox sau brawl stars? Am încercat toate tutorialele aproape și nu reușesc. Explicați-mi pas cu pas pls.

1 răspuns:
| Raresh777 a răspuns:

Brawl Stars nu accepta încărcare prin PaySafe direct din aplicație, îți trebuie suport de la Google Play.
Folosește un VPN de pe Google Play, downloadeaza-l după șterge Data-ul și Cache-ul Lui Google Play, rulează VPN pe Canada și când te duci in Metode de Plata îți arată PaySafe.