| RaspunsPLZ a întrebat:

Salut TPU! Vreau sa imi cumpar prime pe cs:go cu paysafe si am un prieten care stie sa imi faca la profi paysafe. Intrebarea mea este daca merge pe cs:go ca stiu ca pe unele jocuri cum ar fi brawl stars nu merge dar totusi stiu ca pe steam merge sa cumperi si cs go face parte din steam. Deci merge sa fac paysafe si sa imi cumpar prime cu cs:go sau nu merge cu paysafe?

Răspuns Câştigător
| Jakye a răspuns:

Da, poți adăuga fonduri cu PaySafeCard și după să cumperi Prime.