| anndylucian a întrebat:

Vreau sa ami fac un host la metin2(serverul meu privat) si au zis aia care vreau sa fac hostu ca ami fac ei site-ul si Metinul cu tot cu client cu tot...dar nu ami dau nici un program de editare al site-ului sau a Cientului (Metin-ului).
Stiti voi niste programe cu care as putea sa editez Site-ul si Metinul.
Spre exemplu sa pot adauga npc-uri in metin sau sa schimb ratele sau sa pun si sa scot diferite iteme din shopuri si multe chestii. DECI DACA STITI VRE-UN PROGRAM CARE FACE CHESTIILE ASTEA SA AMI DATI SI MIE LINK-UL...PLS
Iar la site tot in genu TOT UN PROGRAM, CU AJUTORUL CARUIA SA SCHIMB CE VREAU EU LA SITE...
MULTUMESC ANTICIPAT!

1 răspuns:
| Reb a răspuns:

Inainte sa iti faci sv pe metin 2 invata Lb. Romana