| TintarTehno a întrebat:

Vreau sa conectez google adsense cu blogger, doar ca problema e ca trebuie sa introduc acel cod HTML/Java. Intrebarea mea este de unde iau eu acel cod? plus ca nu imi pot face cont pe adsense pana nu introduc "my website".
CE E ASTA?

1 răspuns:
| alinmacsim a răspuns:

Iti poti face cont adsense, apoi va trebui sa adaugi linkul blogului tau la adsense pentru revizie si doar cand iti va fi acceptat, poti genera acel cod de reclama (html/javascript).

mult succes