| skriil a întrebat:

am o problema. Mi-am facut un blog care e foarte ok, un site si un cont google. Vreau sa imi fac si un cont google adsense.totu pana cand am ajuns la pasul 2 cand trebuie sa introduc site-ul meu si sa aleg limba. limba am aleso, si mi-am scris si site-ul in casuta aceea dar nu merge.

Înregistraţi-vă pentru AdSense direct de la sites.google.com. asta imi spune mereuu. CE SA FAC?

1 răspuns:
| FlaviusLuis a răspuns:

Trebuie sa ai un site pus bine la punct pentru ca siteu tau trece pe la ei si e verificat si pot sa nu il accepte.