| Stefan_Hada_1995 a întrebat:

vreau sa cumpar un pc nou zilele astea si am gasit unul : http://www.altex.ro/......2gb-ubuntu

Dar zice in descriere ca are porturi doar hdmi si dvi, iar eu la monitor am doar vga...ce trebuie sa cumpar sa mearga?

Si da, Gta V, Minecraft, CS:GO cam in cate fps-uri ar merge si la ce setari?

Multumesc, primul raspuns Funda :D

Răspuns Câştigător
| CPAElites a răspuns:

E super in banii aia!
Ia-l cat de repede potiwinking
Duce orice joc cu setari Maxime pe rezolutie Full HD! minim 60 fps-uri!

| Stefan_Hada_1995 explică (pentru CPAElites):

Da,dar am o problema unitatea are doar porturi hdmi si dvi..., iar monitorul meu doar vga.pot cumpara cv? sa imi mearga...

| Stefan_Hada_1995 explică (pentru CPAElites):

Mersi, mult deci bag mufa dvi in placa de baza dvi...iar mufa vga de la monitor in mufa vga de la adaptor big grin mersi, mult!

| CPAElites a răspuns (pentru Stefan_Hada_1995):

Cum adica? "deci bag mufa dvi in placa de baza dvi" tu o bagi in Placa Video dedicata! nu in cea incorporata.

| Stefan_Hada_1995 explică (pentru CPAElites):

Deci in placa de baza nu bag nimic?