| gtasa21 a întrebat:

vreau sa iau gta sa pe telefon am un Vodafone smart prime 6 am spatiu pe telefon 4.16 GO si pe card am 507MO disponibil din 0. 93GO. A m vrut sa sa il i-au de pe mobogine si acolo gta sa are 1.8GB dau sa se descarce iar dupa dau install si imi apare ceva cu unziping si cand ajunge pe la 89% instalarea imi apare spatiu insuficient. Cum sa ocupe mai mult de 4. 16GO cand jocul are 1.8 GB.
Ajutati-ma dau funda.

1 răspuns:
| Toea_Addy_1999 a răspuns:

Pai are 1, 8GB gta descarcat dar instalat poate sa ajunga si la 5 GB parerea mea