| ggomule a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un laptop pentru counter strike 1.6 (sa ruleze cu peste 100 fps ). Imi puteti da niste idei de ceva ieftin si bun?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca doar asta vrei poti sa-ti iei orice laptop la 1, 000 lei

| Mrn_Mihai_1993 a răspuns:

Salut,http://altex.ro/......s-free-dos este ceea ce ai nevoie..modelul asta l-am luat si eu acum 2 saptamani,este super super bun, am incercat mult jocuri, si acum am ramas pe cs-go, destul de ok configuratia, funda daca crezi ca te-am ajutat.