| xRapid1923 a întrebat:

vreau sa imi cumpar urmatorul PC in cateva zile http://www.altex.ro/......5-free-dos si as vrea sa stiu daca ruleaza pe el GTA V FIFA 15 (sau viitorul 16) WWE 2K15 si la ce grafici(high, medium) dau FUNDA celui mai explicit raspuns

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

As promised - http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/1289133/ - se pisa pe rahatul ala de la Altex cu bolta. SSHD, acelasi procesor, GTX 970, 16 GB RAM, sursa capabila. Daca te grabesti ai si un cooler de procesor si doua de carcasa cadou.

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Nu, nu vrei. Wishlistu' vine miine.

| KodrutZ a răspuns (pentru KodrutZ):

As promised - http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/1289133/ - se pisa pe rahatul ala de la Altex cu bolta. SSHD, acelasi procesor, GTX 970, 16 GB RAM, sursa capabila. Daca te grabesti ai si un cooler de procesor si doua de carcasa cadou.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prostesc rau sistemul. si un gtx 960 e mai buna ca 760 ul ala. mai bine fa unul pe piese si ia un i5 si gtx 970. cat despre cel din link, va merge jocurile pe high dar FPS nu vor trece de 40-50 la multe jocuri pe high. pe cand la un i5 bun si un 970 vei avea mereu peste 60 (fps).

| xRapid1923 explică:

Endoryus da mi un link de pc cu i5 si placa buna de cel putin 2 gb placa video si memorie de 6 sau 8 gb si ai funda

| anonim_4396 a răspuns (pentru xRapid1923):

O sa rog pe cineva sa iti faca, presupun ca vrei de pe un site din Romania de unde sa cumperi nu din tara de unde sunt eu laughing.