| SePuteaSiMaiBine a întrebat:

Salutare tuturor! Zilele acestea as vrea sa`mi cumpar un PC, si as avea nevoie de cateva pareri. nu joc cine stie ce jocuri cu cerinte mari. Dar ma mai ocup cu photoshop si randare. M-am gandit ca acest PC ar fi numa` bun, pentru bugetul meu :

http://www.altex.ro/......5-free-dos

M-ar interesa niste pareri. Multumesc mult.

1 răspuns:
| KeNNT3D a răspuns:

Salut. Omule, acest pc e foarte bun pentru ceea ce vrei tu sa faci, deci nu o sa ai probleme cu el, plus ca o sa iti mearga si toate jocurile, nu o sa ti se blocheze cand randezi sau folosesti photoshop. Deci eu zic sa il iei.