| TheCreeper10 a întrebat:

vreau sa imi deschid un server de minecraft si nu stiu ce host sa iau.Imi puteti spune o firma de hosting buna cu preturi avantajoase? si imi trebuie ceva sa imi deschid server?

Funda+vot celui care ma ajuta big grin

Mersi

1 răspuns:
| MafiaPeViata a răspuns:

Deci...Din cate am inteles, vrei sa ati deschizi server de mincraft, Pentru aceasta ai nevoie de un server frumos, cu pluginuri(DOAR CELE FOLOSITOARE), si de un host.Am inteles ca ai nev si de o firma de hosting.din cate am vazut eu, pe cele mai multe servere, hostul este de la GazduireJocuri, ceea ce inseamna ca este un server fara lag.Deci ti-as recomanda firma de hosting:GazduireJocuri
Salut, o zi buna