| vasinistor a întrebat:

Vreau sa imi fac un canal de Youtube care o sa fie bazat pe prank-uri creepy pe strada noaptea ( la fel ca DM pranks, așa îi găsiți pe Youtube), interviuri pe strada și tot prank-uri pe strada dar nu o sa fie creepy gen o sa fie ziua si amuzante ( sper )
Dar problema e ca nu stiu ce nume sa-i pun canalului... happy
Daca ați putea sa ma ajutati as fi tare bucuros

1 răspuns:
| Adminul000 a răspuns:

Aici nu te pot ajuta iti recomand sa te uiti la numele altor Youtuberi si se la combini se le citesti invers si la un moment dat o sa iti iasa un nume smecher