| cazacdenis a întrebat:

.. vreau sa imi iau o tableta Samsung galaxy tab 2 de pe eMAG si nu stiu care sa o iau pe Tableta Samsung Galaxy Tab2 P3110 7", 8GB, Wi-Fi, Android 4.0, Titanium Silver sau pee Tableta Samsung Galaxy Tab2 P5110 10.1", 16GB, Wi-Fi, Android 4.0, Titanium Silver Pentru cel mai bun raspuns funda!

Răspuns Câştigător
| Merisorr a răspuns:

Singura mare diferenta e de memorie si desigur marimea din cate se vede. Probabil si pretul difera, dar din cate ai zis mai sus, eu una as alege a doua varianta pentru ca e si mai mare, deci se vede si mai bine si are si memorie mai mare happy

| cazacdenis explică (pentru Merisorr):

A si am uitat eu mai mult o vreau pentru jocuri deci cea mare este buna si pentru jocuri nu?

| Merisorr a răspuns (pentru cazacdenis):

Da happy tableta mea are 9" si am incercat sa ma joc si pe una de 7" dar mi se pare prea mica happy Deci dupa parerea mea cu cat ii ecranu mai mare cu atat se va vedea mai bine si mai clarbatting eyelashes