| GoodLuck15 a întrebat:

Vreau sa imi recomandati si voi niste jocuri bune,cu poveste interesanta, etc care sa ruleze decent pe un laptop cu configuratia:
Procesor i3 5005u
Placa video Nvidia Geforce 920mx 2gb
4 GB Ram.

3 răspunsuri:
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Încearcă seria gothic, hearts of Iron si company of heroes daca vrei strategie, daca vrei actiune încearcă seria medal of Honor ( alea cu grafica mai veche ), call of duty 1 si United ofensive sau Mount and Blade ( aici ai de jucat nene laughing) ).

| GoodLuck15 explică:

Pe cand jucam eu Sony...ah ce vremuri bune.Cam acum 3 ani eram pe la albastrii cu numele 0Fps

| WeaC a răspuns:

Counter strike 1.6
Jocul este foarte cunoscut prin ori ce tara! Este online ( Multy playeri) Si te poti juca si single cand intri pe un servar de counter strike 1.6 iti vei alege o echipa CT ( Politisti_ sau T ( Teroristi)
Voi trebuie sa omorati echipa adversa! Iti cumperi arme.granezi etc. Cand esti T unu din echipa teroristi au o bomba pe o harta anumita aveti 2 x adica in 2 locuri poti planta bomba!
Cand esti CT trebuie sa iei bomba plantata de catre teroristi! Incearcal si nu vei regreta!
Funda?!